| cryss_6160 a întrebat:

Eu am un par putin prea rebel...Am parul foooarte des si firul subtire. Stiti vreo crema sau o masca pentru al mai aranja putin? Dau funda celui mai bun raspuns si voturi celorlalti ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Buna! Si eu aveam aceeasi problema inainte, dar acum folosesc o masca de par de la Kallos cu lapte. Este ieftina si buna pentru orice tip de par. Descurca parul, il lasa matasos si te ajuta sa il aranjezi usor. Nu mai ai nevoie de fixativ sau alte produse care dauneaza parului. Este foarte buna! Sper ca te-am ajutat!:*funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| bombonica22 a răspuns:

Poti folosi o crema t plostirea parului laughing poti intreba la farmacie exista am fost in aceiasi situatie. succes :*