| denisamihaela a întrebat:

Imi recomandați un parfum dulce de la Avon sau Oriflame? Sa nu depășească 100 lei?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine mai adaugi 50 de lei si iti iei un parfum calumea care sa persiste nu tampeniile alea extrem de comune/

| Violleta2022 a răspuns:

Parfum sub 100 lei nu exista, poata apa de toaleta sau apa de parfum.

| anamariarot a răspuns:

Din câte țin eu minte, parfumul Luck era destul de dulce.

| Supicadepui a răspuns:

Sensuelle miroase dragut, dar nu-si pastreaza mirosul. Avand in vedere ca a sosit anotimpul rece, mai bine iti iei un Today sau ceva care sa nu fie dulce.