| PrettyMe a întrebat:

Ce parfum pentru femei imi recomandati, sa fie dulce si sa nu depaseasca 150 de Ron...

Răspuns Câştigător
| rox_7480 a răspuns:

Pai incandessence miroase frumos, far away dreams e mortal:X si il simt pana a doua zi dimineata, c-thru amethist. si sunt pana in 70 de lei.adica am zis 70 de lei asa ca sa ai de unde sa scazibig grin pe primele doua le gasesti la avon(catalog si stand)

9 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Outspoken by Fergie 100 lei.

| TeooTeo a răspuns:

Eo ador :Armani Codre
Amor Amor(sunt vreo 4)

| oannabomboana a răspuns:

Play.

| DEX a răspuns:

One Millione Gold lady gold! E super dulce! De unde esti? Iti pot da eu unul cu 150 lei... Cauta pe net sa vezi cat costa big grin Daca te intereseaza, id meu e mon_freestyle

| Deea_3605 a răspuns:

Prêt-à-porter love struck
Funda?smug

| PeachTheo a răspuns:

Refan 142 si costa in jur de 50 de lei, este superb, il poti cumpara de la firma Refan. Spor la parfuumat!happy

| Rucky a răspuns:

Davidoff

| Alysson1997 a răspuns:

Stiu un deodorant de la BU argintiu cu flori roz, kapacul roz