| Madisson a întrebat:

imi spune si mie cineva unde imi pot repara un pantof...prin zona drumul taberei?

Răspuns Câştigător
| clody83 a răspuns:

Nu este departe de dr taberei - este in militari, daca stii lujerului, Teatrul Masca. la urmatoarea intersectie este mic.ro si Red (mega image) mergi spre Lacul Morii, pe str. Dreptatii si langa primul magazin pe stanga este o cizmarie. Daca este o chestiune simpla iti poate face si pe loc. Daca nu te descurci, iti mai dau alte detalii. happy

| Madisson explică (pentru clody83):

Stiu lujerului si teatrul masca.dar ce iau ca sa ajung mai departe? multumesc mult big grin

3 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Este la o statie de 178 de la Lujerului, spre Apusului. din statia Teatrul Masca mergi pe jos spre Apusului pe aceeasi parte cu stratia de 178 si vei gasi in colt la prima intersectie magazinele Mic si Red, iar acolo faci dreapta.

| Madisson explică (pentru clody83):

Multumesc muult

:*