| adrili10 a întrebat:

Buna TpU in cat timp ajunge un produs de la avon comandat online si prin ce intermediar vine prin posta sau curier.

1 răspuns:
| avonana a răspuns:

Buna! Un produs Avon poate ajunge direct la tine acasa platind taxa de transport sau prin posta - gratuit! Daca esti din Bucuresti o sa primesti coletul in aproximativ o zi si jumatate.De exemplu - daca plasezi comanda astazi, poti sa ridici coletul poimaine dupa masa. Daca te intereseaza achizitionarea produselor cu pret redus trimite un e-mail la adresa avon_market@yahoo.ro