| Ced7 a întrebat:

A comandat cineva online de la magazinul Pull & bear?
Cum vine comanda la domiciliu (posta/curier) și în ce interval de timp?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu greu pentru unii sa citeasca pe site inainte sa dea o comanda

http://www.pullandbear.com/......57002.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Tu poti sa completezi acolo la comanda daca vrei prin curier sau sa mergi tu sa ridici coletul de la posta. In intervalul luni-vineri (doar in zilele lucrătoare).

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spanac ar putea sa ridice coletul de la posta cand Pull&Bear livreaza doar prin curier?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietenă foarte bună de a mea a comandat odată si a venit coletul la posta si ea a trebuit sa meargă sa il ridice. Asa ca... suntserios, nu ma mai corecta!