| Trollerul a întrebat:

Am comandat o sapca de pe Okazii, vine cu posta romana, in cat timp ajunge?

15 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Trei-patru zile lucratoare. Depinde cand trimite coletul dar posta romana are nevoie de cam 3-4 zile. O sa-ti lase postasul un bilet cu care te duci la posta.

| TheTelemea a răspuns (pentru Andrei7520152):

Minti! Minti! Nenorocitule.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru TheTelemea):

Nu vorbi aiurea. In 3-4 saptamani imi ajunge un pachet din Honk Kong. laughing din cate am cumparat de pe okazii prin ramburs, majoritatea au ajuns in 4 zile lucratoare, maxim 7 zile in doua cazuri. probabil depinde si unde locuiesti

| Okaziiro a răspuns:

Salut! In momentul in care ai plasat o comanda pe Okazii.ro, ai primit un mesaj de felicitare pe adresa de email asociata comenzii. Acolo poti verifica detalii legate de livrarea produsului si gasesti si datele de contact ale vanzatorului. Iti recomand sa iei legatura cu acesta pentru a afla daca ti-a fost trimis deja produsul. Pentru asistenta ne gasesti pe suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

| Trollerul explică (pentru Okaziiro):

Va multumesc, m-a sunat azi vanzatorul si mi-a zis ca o sa primesc sapca Marti, adica dupa 3 zile lucratoare big grin, faceti o treaba excelentawinking.

| GrepolisKing a răspuns:

Mie mi-a venit in 3 saptamani
Din pacate livrarea cu posta romana nu prea e rapida

| Trollerul explică (pentru GrepolisKing):

O sa imbatranesc crying.

| GrepolisKing a răspuns (pentru Trollerul):

Daca era prin fan curier era mai rapid 3 zile maxim 6 era la tine

| Trollerul explică (pentru GrepolisKing):

Stiu, dar nu mai aveam bani si pentru transport, am golit tot portofelul pentru gadgeturi si am gasit si snapbackul asta Illuminati la doar 29 de lei si am zis dc nu? laughing.

| TheTelemea a răspuns:

2-3-4 saptamani(3-4 vara, 2-3 in anotimpurile lucratoare).

| Trollerul explică (pentru TheTelemea):

Iti bati joc de mine? saptamani? straight face

| TheTelemea a răspuns (pentru Trollerul):

Nu... nu imi bat joc de tine, crezi ca eu am venit pe site-ul asta ca am chef de glume?

| Trollerul explică (pentru TheTelemea):

Ce ai comandat tu de pe okazii de ti'a venit in cateva saptamani?

| TheTelemea a răspuns (pentru Trollerul):

Da dragul meu.

| Trollerul explică (pentru TheTelemea):

Daca zici tu... sa ai o seara placutawinking.