| MasinutaCuBomboane a întrebat:

In decembrie merg la o petrecere si ma intereseaza sa impresionez un baiat, ce va place voua, baietilor, sa vedeti la o fata? Ma intereseaza strict de aspect pentru ca ne cunoastem deja. Lucruri care va plac voua sa le vedeti la o fata. Multumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii cu toc inalt asta i mi place la o fată.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat mai dezbracata, ca sa atragi toate privirile!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa o vad ca zimbeste si ma priveste in ochi atunci cand inghite.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Frate-miu din alta mama.

| BuLaNNNeL a răspuns:

In genunchi cu parul' prins in coada. Maximul ce-mi place sa-l vad la o fata.

| Iunix a răspuns:

Spune-i direct că-l iubeşti, asta ne place.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Pai,e simplu sa fie frumoasa, sa fie sexy și sa fie blonda.

| VICTORTPURO a răspuns:

Eu nu o sa fac gluma si o sa iti zic direct, doar arata si tu ca iti pasa de el, adica dai semn ca te intereseaza ce face si ceea ce iti spune, si deja se va porni, nu este necesar sa ii arati tot felul de prostii etc. Doar fii tu insuti si va fi totul bine, eu am vazut oameni prefacuti si crede-ma ca realitatea este mai frumoasa decat fake world, mult succes iti doresc.