| NatyAriana24 a întrebat:

Hey! happy
Fetelor ce va place la un baiat? Dar voua baietilor, ce va place la o fata?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sa fie misterios, retras, frumos(sa-mi placa mie), inteligent, destept

| DarthRevan a răspuns (pentru 愛日本):

Haha asta cica vor toate fetele, cand de fapt ele ies cu toti retardatii, care numa prostii fac, ies in paburi, cluburi, vor sa consume banii, si sa faca sex cat mai repede.Eu nu zic ca voi sunteti asa sau ca tu esti, dar din pacate fetele umbla tot cu prostii, inloc sa umble cu baietii inteligenti si despteti care situ ce vor de la viata.

| 愛日本 a răspuns (pentru DarthRevan):

Nu cred ca asta vor toate fetele..adica nu ceea ce vreau eu. In mintea mea, nu stii cum e, deci nu poti sa zici asa ceva happy Eu nu ies in cluburi, le urasc, cu un singur baiat am fost in viata mea si acela a fost la 12 ani laughing Da este adevarat, si in ziua de azi majoritatea baietilor sunt ''swag'' si nu stiu ce.
Misterios si retras, nu cred ca toate vor asta. Ma rog, fiecare cu parerea lui.

| DarthRevan a răspuns (pentru 愛日本):

Pai habar n-am ce sa cred, eu in liceul meu numa fete proaste am, si sunt dezamagit ca imi formezi o idei asa de urata despre fete, sunt sigur ca exist asi fete cu onoare si respect de sine si care stiu ce vor.Eu am viata pe langa alti, am hoburi, citesc, fac sport in fiecare zi, mananc fructe, citesc despre economie, pentru ca vreau sa ma duc la facultate de stiinte economice din Cluj.Ma rog sunt un baiat serios si sincer sunt aproare singurul din liceu care face astea.Restul eu zic ca nu au viata, pentru ca si-o pierd cu prostii.

| DarthRevan a răspuns (pentru 愛日本):

Swag? nu e asa, eu am 16 ani si nu vreau sa fiu Swag, asta e prostie. Ceea ce conteaza este sa au caracter, sa stii cum sa te comporti, sa fi empatic, sa vezi ce simte celalalt sa te pui in locul lui sa vezi cum se simte.Sa sti de gluma sa ai umor fata de tine, sa inveti chiestii noi, si sa faci ce iti place, eu de exemplu vreau sa ma apuc de chitara acustica si vreau sa cant.Ma rog ideea e ca majoritatea tinerilor in ziua de azi nu mai au nimic in cap nu stiu ce vor.

| 愛日本 a răspuns (pentru DarthRevan):

Da asa este...

| DarthRevan a răspuns (pentru 愛日本):

Va spun eu fetelor, ca un baiat cu demnitate, onoare, inteligent, care citeste si stie ce vrea, va alege o fata care e la fel, care nu vrea bani si posesiune.Trebuie sa fie iubire efectiva, fara sa mai judeci, neconditionata fara conditii fara obiecte sau banii.Asa gandeste un barbat care stie ce vrea, un barbat slab se lasa condus de toate fetele, bea, fumeaza, si nu prea face multi bani din cauza ca e slab si nu vrea sa lupte.

| NatyAriana24 explică (pentru DarthRevan):

S.w.a.g.= She wants a gentleman laughing))

| DarthRevan a răspuns (pentru NatyAriana24):

Probabil,depinde de fata, fetele imature si prostute care se cred mature si nu fac nimic, nu o sa vrea un baiat bun si educat la locul lui, cum zici tu gentelmen, celalalte care stiu sa se comporte si stiu sa relationeze bine o sa aiba parte de baietii buni care sa le iubeasca. Cu asta ti-am zis tot

| DarthRevan a răspuns:

Hey de ce vrei sa stii, de ce ai pus intrebarea? adica tu nu sti ce le place la baieti si la fete.Iti zic eu la majoritatea baietilor le place sexul, adica formele unei fete etc... Bun la fete le place sa cumpere anumite lucruri, sa aiba sentimente cu o persoana, sa vorbeasca si sa comunice, unele chiar barfesc etc...Ma rog ideea e ca sunt foarte putine relatii care sunt serioase.Pentru ca traim intr-o societate corupta si foarte falsa din punctul meu de vedere.