| anonim_4396 a întrebat:

TPU! In ultima vreme mi-am indreptat de cateva ori parul cu placa si de atunci imi cade foarte mult par; si inainte, cand nu foloseam placa imi cadea, dar nu chiar atat de mult. Am clatit o perioada parul cu otet, dar nu mai stiu nicio alta metoda impotriva caderii parului. Funda raspunsului cu cele mai bune solutii pentru aceasta.

2 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Parul poate cadea si datorita stresului acumulat. Daca intr-adevar simti ca esti stresata si nervoasa, poti merge la medicul neurolog. Daca nu, cel care iti poate recomanda cele mai bune produse impotriva caderii parului este medicul dermatolog. Totusi, daca tu crezi ca vei face fata singura problemei, adreseaza-te farmacistului... pentru ca sunt fel de fel de produse care nu iti fac de meulte ori efectul. mult succes.

| xArtyLoving a răspuns:

Foloseste sampon GeroVital! E super eficient! Pe bune! Bafta!