| IuLiA00012 a întrebat:

Inainte de a pune intrebarea vreau sa va spun ca acord fundita! Intrebarea este: Mi-am cumparat o rochita pentru banchet, pana la bust este coloarea albastra materialul fiind din dantela iar mai jos am culoarea roz- piersica si materialul bate spre voal, vreau sa-mi iau o pereche de pantofi cu toc 8-9 cm si culoarea sa fie ca si rochita roz-piersic... ma puteti ajuta sa gasesc acea pereche de pantofi?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe aici http://www.depurtat.ro/......oc-268283. Poate gasesti.