| baby96 a întrebat:

Bunaa:*. Stiu ca mai este ceva timp pana la banchet, dar vreau sa-mi caut tinuta de pe acumbig grin. Mi-am cumparat asta-vara o rochita albastra superba, pe care am purtat-o doar 1 data si vreau sa mi-o iau la banchet. dar vreau sa- mi cumpar si o fustita tutu, dar nu stiu ce bluza, maieutz sa imi iau, culoarea...si ceva d incaltzatthinking pls.help.vreau si eu ideiwinking.ns.astept pareri si imagini.merci:*

3 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Pooi poti sa-ti iei o fusta tutu e la moda` sh mie`mi place ff mult http://uniq-style.blogspot.com/search/label/fusta%20scurta uite` acolo sh albastru poate`ti place. fusta` poti s`o iei cu un corset ar`fake`o mai eleganta http://1.bp.blogspot.com/......iry.png... asa` ke`ai ma ceruth hmmm sandale cu tok :d http://www.google.ro/......tp?/imgres 808&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=384&vpy=234&dur=4347&hovh=227&hovw=222&tx=136&ty=211&oei=DvVDTdL9KdSFswaD0M3aDQ&esq=17&page=3&ndsp=15&ved=1t:429, r:7, s:30&biw=853&bih=564 accesorii o bratara finutza parul`http://www.google.ro/......tp?/imgres 1447&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=134&vpy=218&dur=4313&hovh=259&hovw=194&tx=111&ty=125&oei=tfdDTdG5KIuHswaYqoncDQ&esq=4&page=4&ndsp=17&ved=1t:429, r:11, s:43&biw=853&bih=564 ceva` gen totusi te sfatuiesk sa nuh iti lasi parul pe spate pentru ca` ti va fi foarte cald... fundita te roog :)

| yyyyy a răspuns:

Pai eu as zice saty iei rokita aia albastra cu niste pantofi cu toc (depinde cat de inalta etsy) daca ai parul drept si blond sa te faci creata ca ti-ar sta bine iar daca ai parul drept si brunet, saten etc tias zice sa il faci mai indulat sau si cret... daca il ai cret fal mai drept... saty iei niste cercei rotunzi si mai marisori. sa te machiezi saty iei niste bratari etc. iar daca vrei saty iei fusta tutu poti saty iei un maieuta de culoarea fustei, sa ai parul mai indulat sau cret chiar daca il ai deja apoi niste ochelari la moda iar de incaltat ceva pantofi cu toc eleganti si app daca rei sa iesi in evidenta te mai si accesorizezi. funda? plizz

| baby96 explică:

App.am 1. 60 si 52 de kg.satena cu ochii verzibig grin.