| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Intr-o saptamana si putin vine Halloweenul si o sa facem o petrecere la scoala. Uitati ce idei de costum mi-au venit pana acum: Lebada Neagra, Lebada Alba, Joker, Regina de inima neagra/rosie, femeie preistorica, majoreta moarta. Alte idei de costume mai aveti pentru mine? (In acest gen, nu cele tipice) Vreau sa imi aleg unul potrivit. Dau funda, vot!

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Http://www.marthastewart.com/....../halloween
aici ai o varietate de costume pe care le poti face tu acasa