| AttilaDornIsPower a întrebat:

Hey tpu..peste o saptamana avem la scoala petrecere de Halloween cu costume...si nu stiu ce costum sa imi fac, nu am idei, anul trecut doar mi-am pus frunze in par si s-a suparat diriga, asa ca anul asta vreau costum. Deci aveti idei? Dar sa fie costume gen Horror, eu nu am niciio idee, deci daca ma ajtati, funda la cel mai bun raspuns; 0 :*

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Vampirita e usor, in alb de exemplu ca pui pe tine un cearceaf alb si franjurat, patat de suc de rosii, zombie la fel e usor, putin machiaj si niste haine zerpelite si patate de ceva care sa para a fi sange.

| AttilaDornIsPower explică (pentru antimulte):

Da ma refer la alte chestii, gen...nu vampiri sau zombie sau de astea...pentru ca in astea se costumeaza colegii mei. ceva gen, mai horror ca sa zic asawinking

| WhatMeanLove a răspuns:

Un costum care iti place si ai posibilitatea sa il cumperi(sau sa-l faci). Exemple sunt multe:fantoma(,clasicul cearceaf),un vampir cu colti si buzele de un rosu aprins, o vrajitoare cu un machiaj infricosator, varcolac, femaia-pisica, mumie etc

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Pai sunt o gramada de costume bine inteles daca ai bani.eu mi-am imbracat si am machiato pe cumnatica mea in vampir happysi-a luat pe ea o rochie neagra cizme negre i-am pus ungi false negre.si am machiato toata alba si pe maini. apoi i-am dat pe la ochi cu negru si rosu si pentru dinti i-am luat de pe net gen clipsuri se lipeau erau tare misto si a luat premiul 1 la costume de Halloween