| Chrlls a întrebat:

Intrebare pentru fete : Unde va epilatii fetelor? La ce saloane? (Bucuresti) Eu de cate ori m-am dus la diferite saloane nu am fost multumita de rezultat si nici de cosmeticiene. As dori sa ma duc la o doamna mai in varsta din diferite motive. Va multumesc

1 răspuns:
| Ana1018 a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa platesti. Poti sa iti cumperi un epilator, crema de eilat sau ceara. Asa poti sa verifici fiecare zona si sa te asiguri ca este ceea ce iti doresti.