| boooooring a întrebat:

Intrebarea ete pentru fete big grin... Va plac baietii epilatii pe picioare?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Mie nu-mi plac fetele care vor băieţi epilaţi. Cine mă place mă înghite aşa cum sunt, cine nu... să mă sugă.

16 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu

| Ady00pk a răspuns:

Fetelor ar trebui sa v-a schimbati gusturile laughing suntem in secolul 21 nu in anii '80 laughing si in plus! Nu suntem maimutelaughing

| rosto a răspuns:

Nu chiar.

| oz a răspuns:

Nu m-as epila pe picioare nici daca viata mea ar depinde de asta.

| Hypathia a răspuns:

Nu prea.

| Kiyy a răspuns:

Nu... mi'se par cam poponari thinking

| CarmenR a răspuns:

Nu

| GdX a răspuns:

Nu, mi s-ar parea ca seamana cu o femeie.

| lol1232 a răspuns:

Hmm depinde daca au mult par dap daca nu sa nu se epileze dar ti-e?

| bogdan1004 a răspuns:

Ai dreptate cine nu inghite sa... nu si eu am par pe picioare si nu inseamna ca is maimuta nu?

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Sincer, nu; imi lasa impresia ca are ceva aptitudini feminine; e sa zic cam dizgratios;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa ma placa o fata, ar face-o asa cum sunt, nu ma schimb pentru nimeni! Eu sunt EU! original, nu copiator, nu merg dupa turma, deci ma placi asa cum sunt atunci bine, daca nu. vorba lu Спинесхиверс! sunt barbat! ce!? nu sunt gay sa ma epilez pe picioare sau pe maini, d-ala cu bluza mulata, roz! deci accepta-ma sau fa-ti meseria care te caracterizeazawinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... mi se pare ca sunt mai ingrijitibig grin

| crazy_1321 a răspuns:

Mie nu

| Adina_4411 a răspuns:

Asa si asabig grin