| secsilicioasa a întrebat:

Intrebare pentru femei, fete din Buzau! as dori sa stiu niste saloane din buzau pentru epilare inghinala, pretul, si daca trebuie sa ai o varsta legala pentru a merge la salon?(nu radeti... cel potin nu prea mult laughing )as dori urgent sa stiu. Aaaa si caut saloane bune si igienice.Multumesc!(dar as vrea sa imi recomandati numai daca ati fost, nu din auzite tongue )

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

In zona scolii 15 mergi inainte pana la cafeneau aceea insa pe partea cealalta apoi o iei la dreapta printrebolcuri mergi inate si vezii ca o sa ajungi pe unrii dar nuo iei pe unrii si o iei la stanga si e fis salon la 10 m. Daca nu ai inteles da add la asta diana_29al@yahoo.com
Salonul este super bun garantat!