| AriAdelean a întrebat:

Intrebarea mea este cum pot sa-mi fac genele sa para mai lungi si mai frumoase daca sunt mici si dese? (mentionez ca rimelul nu ma prea ajuta). Ce parere aveti de genele false? De cate ori se poate folosi o pereche?

Răspuns Câştigător
| alexutza071 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca mai bine cu rimel, eu zic sa folosesti un rimel de calitate chiar daca e putin mai scump.Incearca de la mascara este foarte bun si nu are cum sa dea gres.In privinta genelor false nu prea sunt de acord daca ar fi sa le porti tot timpul. Poate daca le-ai purta o data la o petrecere sau banchet ceva ar merge dar zi de zi in niciun caz pentru ca iti strici genele.Bafta!

3 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Am o parare proasta despre ele, eu una nu pot sa mi le pun niciodata!

| LoriLoL a răspuns:

Pai sunt si gene in smocuri care se pot purta si in zile obisnuite si sunt f ok.au aspect f natural.no problem.ideea e cum le aplici.

| SmileForMe12 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi un pieptene pentru gene.winkingEu il folosesc si niciodata nu da gresc. Daca vei ca genele tale sa para mai lungi, atunci foloseste rimelul de la MASCARA.
Dar vezi ca rimelul mai mult ti le strica.

PA, PA.