| dana_8887 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar Creama BB Cream de la Garnier am 14 ani si am auzit ca este pentru toate varstele este adevarat? As putea cumpara aceasta crema in loc de fon de ten? Imi puteti spune intre ce varsta este ca sunt si mediu si light.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

Nu e buna crema. Stai linistita ca patesti nimic daca fol un fdt usor. Eu fol fond d ten d la 15 ani.si tin minte k in perioada foloseam in fiecare zi diverse nuante mai inchise.doamne eram dezastru.creca il luai cu spaclu de pe fata mea.si acum am ceva ani in plus d atunici.si nu am probleme cu tenul.rec k nu am avut cosuri. tenul meu e mixt.si nu a imbatranit sau d astea.
ai putea fol un fdt usor.ex giordani d la oriflame.are si un pret oki.
si folosestel ocazional sau d e 2-3 pe saptamana. nu ai ce pati. stai calma.
k gena isi spune cuv si in privintza pielii

1 răspuns:
| Georgiana2905 a răspuns:

Probabil te confrunti cu problemele varstei insa nu iti sugerez sa incepi a folosi aceste nebunii.
Fondul de ten iti va dauna iar cea care v-a suferi mai tarziu esti tu.
Nu uita ca ai doar 14 ani.mai amana procesul acesta