| IGM a întrebat:

Luni voi juca intr-o piesa de teatru si am rol de spiridusa, aveti idee in ce ma pot imbraca?, o desteapta de la mine din clasa a spus ca ne luam colanti rosi si bluza alba, acum zice ca isi ia costum de craciunita, pana la urma ce sa port?

Răspuns Câştigător
| LargeKidda a răspuns:

Pai daca esti spiridus, incerca sa te imbraci in verde dupa parerea mea, gaben si alb ...pana la urma st culori vesele.iar spiridusii st veseli, deci iti recomand ceva vesel, nu craciunita big grin :*

2 răspunsuri:
| mabo a răspuns:

Daca vrei sa semeni a spiridusa as spune sa te imbaci in verde, rosu, cu o coronita cu elemente florale(colorate daca se poate)si niste opincute.multa bafta! funda?