| iDexu a întrebat:

M-am decis ca in prima zi de liceu, de dupa vacanta sa port o pereche de tenisi converse all star albi, o pereche de jeans super skinny fit ( mulati ) care sunt putin taiati la genunghi, o bluza alba cu maneci de culoare visiniu sau un tricou alb, simplu, in caz ca ii cald si un cardigan lung. Dar nu foarte lung, cam cu vre-o 10 cm in jos dupa solduri. E ok combinatia? Daca mai aveti ideei cum m-as putea imbraca pentru prima zi de liceu ( clasa a 11-a ), astept sa imi spuneti.
Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îmbracă-te cum vrei, nu o să-i pese nimănui de asta.

| Krixxus a răspuns:

Te duci la scoala, nu in club

| MaryT a răspuns:

Nu contează cu ce te vei imbraca.Crede-ma,nu hainele vor conta.