| iDexu a întrebat:

M-am gandit ca in prima zi de scoala ( clasa a 11-a ), sa port o pereche de converse all star albi, o pereche de jeans super skinny fit ( sunt putin taiati in genunchi ca asa ii modelul ), o bluza alba cu maneci de culoare visiniu sau un tricou alb, simplu daca ii cald si un cardigan lung cu vre-o 10 cm mai in jos de solduri. E ok combinatia? Sau sa imi iau o geaca de blugi, vesta de blugi, jeans normali? Daca aveti alte idei cum mi-ar sta bine pentru prima zi de scoala, astept propuneri. Multumesc!
Funda + vot
( sunt baiat )

3 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Eu in prima zi de scoala imi iau o pereche de blugi skinny bej, o pereche de converse albastrii inchis si o camasa cu model de blug asa, cred ca ai vazut pe la H and M happy imi plac si gusturile tale. ti-am spus cu ce ma imbrac eu pentru ca poate iti place si tiewinking bafta la agatat big grin

| Hemera a răspuns:

Am aceesi tinnuta 99% Adica eu prefer o geaca, dar aici e doar vorba de gusturi happy

| Hemera a răspuns (pentru Hemera):

Nu scrie niciunde ca are vreo importanta daca e vorba de fete sau baieti sau mie nu-mi pasa fiindca sunt pe stilul sport-casual.
Si crede-ma ca daca in a 12a se merge asa in prima zi tu clar esti super okwinking