| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*. m-am inscris la teatru la palatul copiilor iar sambata ma duc sa cunosc profesorul, orarul. se da vreo proba? si daca da, ce probe se dau? nu stiu nimic despre asta pentru ca nu am mai fost niciodata la asa ceva. va multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Nu stiu prea multe drept sa spun, dar am mai avut o colega care a mers tot asa... trebuie sa lucrezi la fete, mimica : fericit, trist, suparat, etc... ceva de genul