| denidemisa2 a întrebat:

M-am tuns de curand si nu a iesit asa cum am vrut eu, frizerita m-a tuns prea scurt si nu imi place. Cum as putea sa-mi fac parul sa creasca mai repede? Ce metode de crestere rapida a parului stitii? Vreu sa-mi cresca parul URGENT!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urgent?
Aplică pe el ulei de ricin, crește și singur.
Pa, pa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am auzit un mit cum ca daca il speli des creste mai repede, dar nu garantez... O fata mi-a zis asta, care avea aceeasi problema happy

| Patty03 a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de samponul Mane n' Tail... este pentru cai. Da ai auzit bine, sampon pentru cai. Doar cauta pe youtube si vei vedea sute de fete care folosesc samponul. Zice ca parul creste repede si sanatos insa nu stiu daca vei gasi in tara, eu nu am cautat. Dar il vei putea comanda daca doresti sa incerci big grin