| Rallu a întrebat:

M`am tuns de curand(nu prea scurt, pana la umeri) si nu prea imi place
Ce metode exista pentru cresterea rapida a parului? adica sa creasca mai repede.

Răspuns Câştigător
| al3_9910 a răspuns:

Buna rallu,

pentru cresterea rapida a parului stiu ca este foarte bun uleiul de ricin.se cumpara de la farmacie si este ieftin(pana in 5 lei parcathinking).

stiu de la o prietena foarte buna ca inainte de a te spala pe cap trebuie sa aplici uleiul de ricin la radacina parului si sa il lasi sa-si faca efectul ceva timp(aproximativ o ora), apoi sa te speli pe cap foarte bine.

stiam ca, crestea parului mai depinde si de cine te tunde, daca are mana buna(experienta), etc.

sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| OliviaHoran a răspuns:

Pai daca vrei o crestere mai rapida a parului ai putea folosi ulei de ricin.Il aplici la radacina stai asa cateva ore si apoi te speli.Pentru rezultate trebuie sa il folosesti regulat.Stabileste o zi, in care esti libera si in fiecare saptamana in acea zi iti dai cu ulei de ricin pe par

Sper sa te ajute sfatul meu. Succes

xo-xo
GossipGirl

| zozole_5399 a răspuns:

Si eu m-am tuns in iulie dupa tundere am realizat ca parul nu sta bine si 1 luna l-am tinut prins in coada apoi mi l-am intins o vreme cu placa si peste vr-eu 2 saptamani parul meu a crescut destul de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici ceva potrivit pentru tine : http://www.calificativ.ro/Metode_de_crestere_rapida_a_parului-a20517.html :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ralluhappypentru a-ti pastra cat mai sanatos parul cea mai buna-din cate stiu eu-metoda(traditionala)este borsul acru...pare ciudat dar dupa spalare se clateste bine cu bors sau daca n-ai prin casa otet o sa-ti miroase parul-nu prea tare dar merita! succes!winking