| ιυвιтα a întrebat:

Ma adresez in principiu fetelor sau,si baietilor care se pricep la haine.
Mi-am luat o rochie minunata si acum, nu stiu cu ce papuci s-o asortez... http://www.bonprixro.eu/......ta-919790/ aceasta e rochia,pe negru,imi vine bine dar nu stiu ce papuci sa port la ea.
Este vorba de o iesire in oras,in seara de ajun,dar nu in Romania,in Italia,deci nu va fi foarte frig, de aceea imi permit sa port ceasta rochie.Am cautat pe zeci de site-uri dar tot nu am idee cu ce s-o port.Cizme? Ghete? Botine? si ce fel de cizme/ghete/botine? Sandale nu pot purta ca totusi...e iarna...
Please Help me!

3 răspunsuri:
| Sabrine a răspuns:

Www.ceimaifrumosipantofi.ro Si eu locuiesc tot in Italia si este destul de cald. Poti purta o pereche de cizme cu toc sau fara toc, o pereche de pantofi negri sau aurii, bej, depinde de ce accesorii vei purta. Distractie placuta! :*

| Laura927 a răspuns:

Pantofi de lac crem, cu un toc de 6+.
Nu merge cu cizme!

| Sociu_Byu_1988 a răspuns:

Cu o pereche de pantofi eleganti, gen stiletto, cu care nu ai cum sa dai gres, cu toc inalt si merge orice culoare. ca sa fi in spiritul Craciunului poti sa alegi pantofii rosii.