| Ana_1308 a întrebat:

ma gandeam sa imi cumpar o perie ca asta http://www.dmail.ro/......abile.html dar nu stiu cat de buna este.Va rog sa imi dati un sfat. fundita

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

Buna:*:*:*:* crede`ma cumpar`o! nu o sa regreti :X! asa am si eu doar alta culoare big grin o am din belgia, nu asta e problema :X de e super misto, este ideal sa iti faci parul cu ea atunci cand mergi undeva smugsmugsmug la o intalnire ceva :X. chiar si pentru nunti e buna tongue asta dk nu mergi la cuafor mie imi place tare mult :X o ador faara ea mor laughing! fundita te log sadbatting eyelashes:X?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat