| Anonim0100 a întrebat:

Buna,TPU! Ma pot da, in fiecare zi pe cap cu ulei de ricin? Sau 1 data la nu stiu cate zile?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Nu are ce sa-ti faca rau. Insa trebuie sa-l lasi pe par macar jumatate de ora inainte de a-l spala. Eu folosesc de 2-3 ori pe saptamana.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 2-3 zile doar pe vârfuri.
O dată pe săptămână prin masajul pielii capului cu 1-2 ore înainte de spălare.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu prea iti recoman da il folosesti zilnic deoarece trebuie spalat sia sata r inseamna sa iti speli si parul zilnic lucru foarte rau. Eu zic sa il folosesti odata la 3 zile

| mona a răspuns:

Te poti da dar parerea mea e ca parul mai trebuie lasat si sa respire, incearca sa te faci o data la 2 zile

| Darkus a răspuns:

Incearca sa te dai la 2 zile, si sa il ti cat poti de mult, iar pentru o eficenta mai mare atunci cand te-ai dat cu ulei infasoara capul intr-un prosop ud cu apa calda pentru ca aburi sa faca sa iti intre uleiul in pori mai bine. Craciun FEricit!

| positivity a răspuns:

Dacă îl foloseşti în fiecare zi, s-ar putea să ţi se îngraşe părul mai repede.
De două ori pe săptămână, zic eu că ar fi suficient.

| Anonim0100 explică (pentru positivity):

Da,si eu cred la fel, mersii!

| Chαяtreux a răspuns:

Cel mai bine este sa te dai inainte cu cateva ore sa faci baie (deci cam la 4 zile)

| Anonim0100 explică:

Va multumesc, am sa ma dau cu el de 2 ori pe saptamana!

| kitten95 a răspuns:

E prea des. ti se ingrasa. de fiecare data dupa ce te speli pe cap e ok.

| Roobeertaa a răspuns:

Nu.De vreo 2-3 ori pe saptamana, si recomandat inainte sa-ti faci baie cu 1-2ore.Ai grija si la ce perioada cat de lunga deoarece incepe sa ti se ingrase parul si o sa necesite spalare mai deasa, so trebuie sa faci niste pauze intre perioade, cat consideri tu.