| LoveTVD a întrebat:

Am inceput sa folosesc uleiul de RICIN pe sprancene si as vrea sa stiu daca da rezultate si cam cate zile ar trebui sa ma dau cu acest ulei pentru a imi creste sprancele. funda+ vot la toata lumea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Buna! Si eu am incercat dupa o saptamana am avut rezultate, ma dadeam de 3 ori pe zi happy,, asta-i in functie si cum te dai o colega de-a mea numai dupa 2 aproape 3 saptamana. a avut rezultate se dadea o data la 2 zile.