| Giovyy a întrebat:

Buna TPU.Mai e putin si se termina vacanta de iarna...m-am gandit sa imi iau o geanta de mana pentru scoala sub 50-60 de lei dar nu gasesc nicaieri...ma puteti ajuta? P.S nu sunt la liceu, sunt la gimnaziala.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca vei reusi sa gasesti sub 50-60 de lei. Poate decat daca incerci la magazinele de cartier unde preturile sunt mai mici.
Pe Internet poti incerca bonprix sau miniprix, iar in magazine poti incerca terranova (desi nu stiu sigur daca au genti) sau glow. Insa aici gentile vor fi cam in jur de 80 de ron. Restul magazinelor au genti cu pretul peste 100 de ron.
De asemenea, mai este o varianta, dupa vacanta de iarna, cam pe la inceputul lui ianuarie (dupa data de 10) magazinele incep sa bage reduceri. Daca mai vrei sa astepti pana atunci poti incerca prin diverse malluri si diverse magazine pana gasesti ceva ce iti place.

| Giovyy explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc mult.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Giovyy):

Cu placere. happy

5 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Pe net nu cred că ai șanse să găsești la așa preț decât dacă sunt la mâna a doua sau nu sunt foarte calitative. Ai putea încerca pe okazii.ro, olx.ro, tocmai.ro și chiar pe miniprix

| Giovyy explică (pentru AnnaaaMaria):

Nu neaparat la 50-60.Si mai mult.Am dat exemplu. Vroiam doar cateva link-uri.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Giovyy):

Cu plăcere! mai poți găsi pe melimelo doar că sunt puțin mai scumpe