| ClaudiuKentHD a întrebat:

Bună,TPU! Mai sunt câteva zile şi începe şcoala,aş vrea să ştiu şi eu cu ce să mă îmbrac? Nu mai am nicio idee. dacă aveţi nişte link-uri e super bine, dar şi nişte sfaturi ar ajuta! Mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Uite aici cateva idei: https://www.youtube.com/watch?v=NJzV9qbCeSc&hd=1
Sau te poti inspira de pe www.stilmasculin.ro, acolo gasesti o multime de sfaturi si de tinute interesante, in functie de gusturile si de stilul tau vestimentar.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Cu camasa cambrata(sa le placi fetelor) cu manecile suflecate, pantaloni de uniforma(sau ceva blugi mai stramti), conversi sau tenisi nike/adidas.