| Bianka_5573 a întrebat:

happy

Peste cateva zile incepe scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi.Imi puteti da niste idei?

Multumesc anticipat :* Si bineinteles funda happy

Răspuns Câştigător
| Alina9895 a răspuns:

O pereche de raiati sau blugi negri, o bluza alba si un sacou negru sau o vesta neagra... eventual... daca ai in jur de 13-14 ani poti sa mai adaugi si niste pantofi cu tocuri de 4-5 cm tot negrihee hee
Funda? happy

10 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la un raspuns pe care l-am dat la o intrebare asemanatoare:

Daca scoala la care esti are uniforma, te imbraci in uniforma. Daca nu, atunci te imbraci in asa fel incat sa te simti bine si sa fie decent.

| Traian a răspuns:

Uniforme. ai uitat ca sunt obligatorii?

| MalikBitch a răspuns:

Depinde cum va fi vremea... eu indiferent cum va fi voi merge in blugi, ''skateri'', si un tricou(+pulover sauceav dragut) big grin

| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Pai nu stiu! Poti sa te imbraci in uniforma. Dar daca nu aveti la scoala voastra asa ceva, poti sa te imbraci cum vrei, dar totusi intr-un mod stilat. Intreaba-ti prietenii, sau chiar parintii! Sau,, mai bine, poti sa te uiti in garderoba ta si sa gasesti ceva elegant, dar totusi si cu masura! Sper ca te-am ajutat! happy

| Miruniky a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa iti iei o pereche de balerini negrii, niste dresuri colorate, o fustita care sa se asorteze de preferat blug, un maiou negru sau culoarea dresurilor, un cardigan dragut sau un bolero, o bentita cu fundita, un set de argint finut pentru a nu se observa(inel bratara si lant), putin gloss pe buze si cam atat! Sper ca te-am ajutat.

| Mircea1997 a răspuns:

Imbraca-te cu ceva comod! Niste blugi cu un tricou/camasa (in carouri eventual).

| LittleNeko a răspuns:

O fustita cu tenisi/sandale, un tricou cu macar putin decolteu sau un maieu si daca e frig un bolerou pe deasupra, nu uita accesoriile, o bratara/un inel/un colier, daca e cald in ziua reaspectiva poti sa-ti pui si o pereche de ochelari de soare pe cap, ^.^

| Visinica24 a răspuns:

Eu cred ca ma voi imbraca asa :blugii, tenesi, tricou si un plover in nasturi.

| Mandarinaaa a răspuns:

Pai daca e o scoala mai severa care cere uniforma atunci ai puteai sa iti pui o camasa si pantaloni daca nu imbracate cu hainele tale preferate:o pereche de blugi si bluza care te avantajeaza si iti place cel mai mult...la aceste tinute ai putea sa iti pui niste accesori sic:un lant, o bratara etc. Sper ca te-am ajutat... funda?puppy dog eyes

| Mandarinaaa a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu ceva simplu si totusi foarte frumossmug.Cum ar fi o pereche de blugi stramti cu tenisi si un tricou mai lung sau un maieu.winking funda?batting eyelashes