| anonim_4396 a întrebat:

Marti ies la o mica plimbare cu prietenul meu si chiar nu mai stiu cum sa ma imbrac:-s Din cate am inteles marti va fi o zi foarte calduroasa. Voi ce imi propuneti? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci asa: iti iei o fustita care se sa asorteze cu un maieu, niste opincute, o poseta.Parul poti sa ti-l prinzi in coc daca e lung pentru. ca e caldhappy. Funda?:*

4 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

O rochita vaporoasa in culori vii, ar fi perfecta!

Sau o bluza din matase, lejera pe corp si niste pantaloni albi scurti sau chiar si lungi cu niste sandalute sau opincute, ar fi ok.

| hanzelik a răspuns:

O rochita lejera cu niste sandalute

| linsey a răspuns:

Pantaloni scurti un maiou

| UKlover a răspuns:

Pantaloni scurti de blugi, sandale sau mocasini, un top cu flori.