| gabriela09 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac intr-o zi calduroasa cand ies in parc?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Ceva lejer, in care sa nu transpiri
-poti opta pentru o rochita simpla sh cv accesorii discretewinking
-o pereche de pantaloni scurti sau 3/4 combinati cu un maiou sau tricou
-o pereche de colanti cu un maiou mai lung
ochelarii, o gentutza sh gatatongue
poti sa combini hainele ...km iti place tiewinking

14 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Cu ceva lejer, casual si de ce nu sport in acelasi timp
ia-ti un tricou deschis la culoare, o preche de jeansi(scurti sau lungi)in care sa te simti tu bine, o gentuta si niste sandalute in picioare
cateva accesorii in par nu strikwinking
a si foloseste culoare...sa nu te imbraci in negru k vei muri de cald
baftawinking

| dulshe a răspuns:

Cu niste pantaloni foarte scurti, sau o fusta scurta, un tricou, etc

| catalina_2916 a răspuns:

Intr-o rochita scurta si vaporoasa j in niste balerini sau sandalutze cu talpa joasa...sau pant scurti j un maietutz din bumbac.

| gabrielutzu a răspuns:

Cu cojoc de iarna, fular si caciula, ca sa nu iti fie frig si nu care cumva sa racesti :laughing

| ellai a răspuns:

In pantaloni scurti si o bluzita racoroasa.iti pui si niste ochelari in ochi sa nu te bata ultravioletele tongue

| amberjuly a răspuns:

Fusta/pantaloni scurti + bluzita cu maneci scurte happy, iar daca vrei sa fii mai feminina o rochita de vara happy - se poarta anul asta. Nimic elegant, extravagant, vulgar, tinuta trebuie sa fie lejera, chiar sport daca vrei

| Ja_Rule a răspuns:

Pantaloni scurti pana in buci un maieu si niste papuci cu talpa joasa s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eva nu a pus niciodata o asemenea intrebare...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste pantaloni foarte scurty cu sosete pana la genunchi, un tricou, parul pryns in doua codite, adidasi sau tenisi si un ruxacasac.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochita scurta... o pereche de balerini...niste ochelari si o gentutza...si asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai potrivita ar fi :daca te duci sa te joci:o pereche de pantaloni trei sterturi, un tricou, o pereche de adidasi. Daca te duci sa te plimbi:o fusta de blugi, un tricou si un maieu peste sau nu stiu cobini cxeva, chiar si o rochie poti purta si in picioare sandale sau papauci.Si sa nu uiti de accesorii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai potrivita ar fi :daca te duci sa te joci:o pereche de pantaloni trei sterturi,un tricou ,o pereche de adidasi.Daca te duci sa te plimbi:o fusta de blugi,un tricou si un maieu peste sau nu stiu cobini cxeva,chiar si o rochie poty purta si in picioare sandale sau papauci.Si sa nu uiti de accesorii!

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

In primul rand ai multe combinatii de facut...pantaloni trei sferturi sau scruti cu un tricou cu o imagine de star pe el(trocou mai lung)iti poti face patul tapat sau foarte putin cret merge si o clama si desigur o combinatie buna de accesorii,,,,,,,, sau poti lua o pereche de pantaloni scurti cu un maieoas cu fara accesorii in par insa un lantuc si o bratara mai ndiscrete merg in picioare poti sa iti iei niste sandalute iar pentru ce constumatie am spus sus niste opincute oricum o repet::::mereu poti descoperi combinatii noi!

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Ai multe combinatii de facut!