| Paulicass a întrebat:

Marti si miercuri se face scoala ca din cate am inteles de la stiri ar fi greva asa este sau nu?

Răspuns Câştigător
| ancutza_7878 a răspuns:

Eu nu am auzit cred ca se face P. S e mai eficient sa mergi sa vezi ca faci o plimbare (daca esti la scoala in oras intra si u pe mess si intreaba coelgi da cred ca e scoalahappy

1 răspuns:
| An0nim_1112 a răspuns:

Depinde si la ce scoala esti.La mine la scoala nu s-a facut greva de cand sunt acolo.Eu personal nu am auzit nimic la stiri de nici o greva si nici de pe site-uri. Tin sa precizez ca din motive personale am foarte mult timp sa ma uit pe net.Deci in concluzie marti si miercuri se merge la scoala pentru ca nu este nici o greva.