| chocolate_2145 a întrebat:

mi-am cumparat pentru scoala o bluza tip camasa sus la gat si maneci pana la cot in rest e din bumbac dar nu stransa pe piele, ci un pic lejerahappyniste blugi subtirei si finuti si niste adidasi pe masura(finuti si dragutilaughing)vreau sa stiu daca merge tinuta cu codite impletite(am parul pana la fund)am 11 ani sa nu ziceti ca am 17laughingfundawinking

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Pai, da ar merge. Pot sa zic sa iti faci 1, 2 sau de ce nu mai multe? Iar cat despre scoala, hai sa iti zic niste tipsuri ca sa arati superb.
Daca vrei sa pari ma supla poarta negru, sau esarfe, veste lejere, dungi[se poarta] si fa-ti o coada, cat de sus se poate, de cal [nu exagera]. Si cocurile sunt dragute si finute.
Zambetul este foarte important pentru. a arata bine.Nu trebuie sa fie fortat[si ochii trebuie sa rada].
Si cat despre ngeru poarta nergu cu un accesoriu colarat o sa arate super!
O pozitie dreapta in banca te face sa pari mai sexy si in acelasi timp inteligenta.
Si ce atrage atentie si devine un lucru frumos : lacuieste mainile si picioarele in aceeasi culoare da` o senzatie de siguranta si incelasi timp ii fascineaza pe baiati.Si ca tinuta ta sa para mai scumpa ia-ti niste accesori frumoase [ bratarile din ata se poarta si sunt frumoase multe la o mana].
Iar cand treci pe langa niste colege mai invidioase imagineazati ca esti un model trevi pe langa ele si zambestele dilce[incearca sa mergi drept asta te face sa pari mai stralucitoare].
Cam atat.Cu drag o fata de 15 ani care stie destule despre fashion.

2 răspunsuri:
| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Eu zic ca merge...
Dar sa le prinzi cat mai jos, adica nu ridicate sus, ca nu arata bine mai ales daca ai parul lung...
Succes laughing!
Fundita! Plsss' happy Mrs happy

| deni a răspuns:

Pentru tinuta asta iti recomand mai bine:
o coada impletita lejer pe o parte care sa o lasi sa iti curga fin pe umar
sau
o coada de cal