| SwEetAnnIs a întrebat:

La scoala eu am o uniforma compusa din : camasa bleumarin ( foarte deschisa la culoare ) cravata rosie, simpla si vesta neagra, dar numai camasa e obligatorie ce ziceti, ar merge un maiou negru si niste blugi tot negri, iar peste camasa descheiata si in talie o curea lata si ea tot neagra, parul impletit doua codite dezordonate cu o bentita draguta?
P.s. Camasa e pe talie e stramta. ( sunt slabuta, am modificat.o).

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Buna, da, e perfect. Cred ca ti-ar sta bine pentru ca dupa cum ai spus, esti slabuta. E bine ca ai asortat hainele perfect. Doar ca, daca nu te superi...eu as adauga o curelusa subtire.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merge

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Da, merge.
Te pup kiss

| SanduVictor a răspuns:

Ar merge de ce nu?
funda?

| King_Lumpy_1995 a răspuns:

Dap merge.