| papushikadulcee a întrebat:

Mi-am facut breton intr-o parte dar a fost tuns cu 2 cm (apr)deasupra sprancenei, maine trebuie sa ma duc in oras... un sfat? cum sa imi prind parul? imi sta foarte uratcrying( plss help me! in plus mi-a facut si breton in scari crying(

8 răspunsuri:
| ochiverzi91 a răspuns:

Ai putea sa il dai pe spate si sa il prinzi cu clame happy Daca vrei parul il poti lasa desfacut sau il poti prinde in coada. Arata dragut oricum.

| AxyLexy a răspuns:

Incearca sa-l indrepti cu place sau sa-l prizi cu o clama in aceeasi directie cu bretonul.

| AxyLexy a răspuns (pentru AxyLexy):

Scz vroiam sa scriu placa* si prinzi*...sunt cam obosita si de asta scriu gresit

| BlackD a răspuns:

O bandana, cordeluta ceva sau poate o caciulita mica pusa in cap care sa ascunda bretonul? :s stiu cum e cu breton nasol, acum am scapat de el, il prindeam in clame, sau imi impleteam parul si nu era atat de evident ca am breton. Dupa cateva saptamani/luni l`am lasat liber si ma intrebau prietenii: "Te`ai tuns? Cand ai facut asa? De ce nu ne-ai spus?"rolling on the floor
amuzant, sper sa treci repede de acest "calvar"

| papushikadulcee explică (pentru BlackD):

In sfarsit...am scapat.mi-am facut altul peste si imi sta bine...a multumec tuturor pentru sfaturi

| LovellyAngel a răspuns:

Prinde-ti bretonu cu o clama, ca sa nu iti mai stea urat.

| googlecom a răspuns:

Indreapta-l foarte bine. ai grija sa nu il arzi daca nu merge incearca sa-l ciufulesti o sa fie mai bine! Fundita?hee hee

| Sebastyan_Oprea_1990 a răspuns:

Nu iesi din casalaughing