| Inna_2589 a întrebat:

mi-am facut conT pe jocurifete.ro si este undeva sectiunea jocuri jucate, eu am jucat jocuri dar imi apare 0. De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De o perioada de timp coroana jocurilor e blocata. asteptam sa o deblocheze unul priceput...pa

2 răspunsuri:
| just4you a răspuns:

Ciudat, si mie imi apare la fel, poate nu iti arata cate jocuri ai jucat zilnic, ci la cateva luni pentru ca mai am la prietene fete care au jucate 300-400 jocuri nu cred ca joaca atatea intr-o zi, nu?

Răspuns utilizator avertizat