| marynelaa a întrebat:

Daca imi fac cont pe jocurifete.ro trebuie sa platesc bani reali

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.

6 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Nu.

| xCatastrophe a răspuns:

Sunt o mare amatoare de jocuri PC/Online si am intrat pe site-ul care mi-ai zis si am observat ca scrie "GRATIS". Deci, nu. Poate daca ne spuneai unde sau cand ti-au cerut bani raspundeam altfel dar dupa mine e gratis.

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Daca puneai semnul intrebarii la INTREBAREA ta ziceam: nu, dar asa trebuie sa-ti zic: si ce-mi zici mie? happy

| Ciciii a răspuns:

Buna! nu, nu trebuie! funda?

| flori200116 a răspuns:

Probabin nu...dar te poti juca pe jocuri. www.jocuri-fete.ro.

| lesiNto a răspuns:

Salut. Nu, nu trebuie. E un site FREE