| SaRRaMea a întrebat:

mi.am facut un site de moda pe unet si imi zice ca alti nu pot intra pe site-ul meu pentru ca se fac lucrari de mentennta si am aflat ca scrie lucrari de mentennt a pentru ca nu am umplut continutul site-ului...deci cum fac sa umplu continutul site-ului ca nu imi dau seama...

funditaAA+ PUP :*

1 răspuns:
| florincodreanu a răspuns:

Din cauza ce acea persoana trebuie sa aiba bani in contul calculatorului, deci unet este taxabil, tu iei o taxa de la cei care vor sa intre in site