| ella1515 a întrebat:

Mi-am luat chiar acum putin timp vopsea de la Palette natural colors o nuanta de blond pur care deschide nuanta naturala a parului cu 2-4 tonuri depinde cat o tin pe par iar eu sunt bruneta de cam 1 an si un pic.cam ce culoare credeti ca mi-ar iesi? eu nu vreau blondstraight face ci un castaniu deschis dar nu blond.

1 răspuns:
| Madalinna_2225 a răspuns:

Eu cred ca e bine daca nu ai lasao prea mult... din moment ce e un blond pur, inseamna ca poti risca sa ti se imprime blondul.big grin. succes:*