| Tanana12 a întrebat:

Buna,TPU! Mi-am tuns parul pana la umeri. si acum vreau niste ponturi pentru ingrijirea varfurilor si pentru cresterea parului.
Ce imi recomandati? Fundita love struck

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand uleiul de ricin

| wolder a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la crestere
sau un sampon de la gerovital

| DyDydee a răspuns:

De la syoss sunt foarte multe spray-uri pentru ingrijire, masti, iar inainte cu vreo 3-4 ore inainte sa faci baie, poti sa te dai cu ulei de masline pe varguri ( ajuta sa nu se despice si daca le ai despicate, dupa ce o sa te dai de vreo 2-3 ori o sa vezi ca nu mai sunt asa despicate) iti spun din propria experienta :*