| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au iesit niste bubite ca niste cosuri pe picioare dar nu stiu de la ce. Ma gandesc ca de la epilat. si le am de ceva timp si nu imi trec. Ce pot sa fac ca sa nu le mai am? Deoarece mi-e jena sa le arat purtand pantaloni scurti sau fustite. Ms frumos!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Au aparut de la epilat.
Dupa epilat te ungi cu crema de galbenele iar la ceva timp ...la primul dus, te freci cu un burete mai tare pe zonele epilate.(dar nu are efect la toate firele, din pacate si nu prea sunt solutii).
Te pup!

| SummerT a răspuns:

Pai e ceva obisnuit mai ales vara. apare de la epilat si de la transpiratie. du-te la farmacie si cere recomandarea farmacistei. sau daca e necesar du-te la dermatolog. Eu am fost la farmacie si mi-a recomandat o crema de la Elmiplant

| byby2356 a răspuns (pentru SummerT):

Si ti-au trecut datorita cremei aleia?

| SummerT a răspuns (pentru byby2356):

Da au trecut. dupa epilat foloseam mereu crema