| andreea2121 a întrebat:

Hei...Am cosuri pe picioare si nu stiu cum sa scap de ele intr-un mod natural si cat se poate de repede...Acum mi-au aparut cateva bubite unflate dar nu ma mananca sau altceva! Este vara si imi esrte jena sa stau asa Mentitonez: nu m-am epilat big grin
Va rog big grin dau fundita:s urgent

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Incearca sa te dai cu niste crema care usuca cosurile ( de ex este una de la garnier) si mananca multe fructe. probabil ca ti-au aparut de la caldura si transpiratie, o sa treaca repede.

| andreea2121 explică:

Este*

| carllax3 a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......video.html

Sper ca te-am ajutat! Funda? :*