| lovelyii a întrebat:

Miercuri e ziua verisoarei mele si nu stiu cu ce sa ma imbrac. avand in vedere ca e cald afara deci ar trebui sa-mi iau ceva mai adecvat lasati pls idei si imagini ( dau fundita si la restul inteligent+folositor ) P. S acolo va veni si un baiat pe care il plac ff mult si vreau sa fac o impresie buna am 14 ani mersi:*

Răspuns Câştigător
| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Pai ai putea sa te imbraci intr-o fustita cu talie inalta (neagra) si cu un maieu alb sau cu niste blugi scurti si un top mai largut sau un maieu vaporos.Incaltaminea favorabila pentru ambele variante au fi niste sandale (pantofi) cu platforma.

4 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Ca, eu as zice o rochita mai eleganta cam un pic mai in sus de genunchi, cu bretele si sa fi-e cam sclipitoare, culoarea cam pe galben si in picioare niste tocuri asortate!

| Helpeeer a răspuns:

Poi ai putea sa te imbraci cu o rochita si o bluza(gen maieu)ff dragutza.nu uita sa iti iei si niste sandale.A...si am uitat accesoriile sunt cele mai importante.Incearca o coafura simpla gen pleata sau coc.Sunt cele mai super. FUNDa?

| kkkmakafull a răspuns:

Pai alege ceva lejer.o rochita cu imprimeu inflorat si niste sandale negre se poate.sau o fusta eleganta cu o camasa alba bagata un fusta si niste tocuri. oricum mai ales ca e vremea calduroasa alege ceva lejer si ca sal impresionezi pe baiat alege o coafura cu bucle la varfuri sau par intins cu par intins pari mai slaba oricum sper sa te ajute sfaturile mele take carehappy

| Alyna0107 a răspuns:

Poti purta o bluzita mai lunga si subtire pe sub care poti lua o pereche de pantaloni scurti de blugi. Sunt foarte cool. In picioare poti purta o pereche de sandale cu platforma sau o pereche de balerini! Distractie placuta
:*