| lovelyii a întrebat:

Miercuri e ziua verisoarei mele si nu stiu cu ce sa ma imbrac. avand in vedere ca e cald afara thinking deci ar trebui sa-mi iau ceva mai adecvat lasati pls idei si imagini ( dau fundita si la restul inteligent+folositor ) P. S acolo va veni si un baiat pe care il plac ff mult si vreau sa fac o impresie buna am 14 ani happy mersi:*

2 răspunsuri:
| ilinca18 a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci cu o rochita iu colorata si cu niste sandale.http://www.google.ro/......tp?/imgres