| EmmaDMX a întrebat:

TPU! happy Muschii coapsei din fata sunt prea dezvoltati (mai ales in partea de sus a genunchilor) si fiind fata arata cam urat. Ce ar trebui sa fac sa se micsoreze? Oare intinterile sunt bune? Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| YoannaYoanne22 a răspuns:

Incearca sa faci cardio de durata lunga.
De exemplu sa alergi/faci jogging fara sa te opresti cel putin 30 de minute pe zi, cu viteza medie.Vei avea picioare mai subtiri.
Prin acest tip de antrenament cardio pierzi grasime si masa musculara(mai ales la picioare).
Pe cand alergarea cu viteza mare pe durata scurta creste masa.

1 răspuns:
| Goten91 a răspuns:

Din cate stiu eu, proteinele sunt responsabile cu cresterea masei musculare (chiar daca nu faci efort).
Poate consumi prea multe (Carne, lapte, oua).