| incept1on a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu abdomenul, fac abdomene de 3-4 ori pe saptamana si am observat de la o vreme ca am un gol la mijloc de aprox 2-3 cm, deci muschii abdominali superiori si inferiori sunt dezvoltati dar cei din mijloc deloc, si arata foarte urat ca un gol...
Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva sfaturi, ce exercitii sau ce ar trebui sa fac?

Multumesc.

5 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Nu prea are sens ce zici tu acolo, daca faci exercitii pentru abdominalii superiori intra si aia din mijloc si daca faci exercitii pentru abdominalii inferiori la fel intra si cei din mijloc. continua sa exersezi si o sa se dezvolte si cei din mijloc, unii muschi se dezvolta mai repede altii mai greu, si asta cu timpul nu in cateva luni cum vezi pe net ca spun minciuni toti injectatii.

| andrey910 a răspuns:

@AdrianBogdy ce legatura au flotarile cu abdomenul?

| danyelo112 a răspuns:

Auzi.tu faci o eroare mare. abdomenele in sine sunt un gen de a antrena muschii abdominali.sunt parca pe youtube exercitiile necesare pentru a antrena toti muschii abdominali in 7 minute

| AdrianBogdy a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci niste flotari si vezi daca te ajuta. Mult noroc!

| incept1on explică:

Deci ar trebui sa mai fac continui cu abdomenele... sperand ca mi se va pune in timp si in mijloc?