| Alexandra_Moldoveanu_Elena_1994 a întrebat:

Nu imi suport parul carliontat si vreau sa cumpar sampon de indreptat parul...sunt din constanta dar nu stiu de unde sa iau samponul.O prietena mi-a zis ca s-a uitat la alfa-beta dar nu avea. Aveti idee unde gasesc? funda!

2 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa iti lasi parul asa e foarte rau ca til distrugi cu samponuri
Pune in evidenta ce ai pantru ca asta e o calitate sa stii:)
Dar eu sunt aici sa te ajut asa ca uite o gama intreaga de samponuri
Cel pe care il vrei tu este verde la 49 lei:)
http://www.aoro.ro/sampoane/?gclid=CLzPpIHslrACFUJL3wodSSZe3A

| Alexandra_Moldoveanu_Elena_1994 explică (pentru EkaBuBu):

Multumesc pentru sfat insa pana si copii de la scoala rad de parul meu.o fata mi-a zis ca arat ca o oaie netunsa de un an ...eu l-as lasa carliontat e destul de frumos si parul carliontat insa mie nu-mi sta bine cu el.